יש דברים
שלא מתפשרים
עליהם

כדי להרגיש זוהרת, עם המראה והסטייל שלך

AK

WELCOME TO AVI KAVIM HAIR & BEAUTY SHOP

WELCOME TO AVI KAVIM HAIR & BEAUTY SHOP

01

קצת עלינו

אין ספק כי מראה השיער משפיע על מצב הרוח והביטחון שלנו, לכן להפקיד את מחלפות ראשנו בידי מעצב שיער, זו משימה מאתגרת. כשלקוחה מתיישבת על הכיסא,  אני מרגיש אחריות כבדה, נדרשת ממני יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא, וכשהיא יוצאת עם חיוך, הלב מתרחב, בכל פעם מחדש.

הרומן של אבי בן חמו עם המקצוע התחיל לגמרי במקרה, בשירות הצבאי, כנגד כל התכניות שהיו לו, הוא נשלח לקורס ספרות, ושם התאהב מיד. התספורת הראשונה שעשה הייתה למנהלת בית הספר לספרות, כבר אז סומן כהבטחה, ומשם ההתפתחות המקצועית שלו הייתה קצרה ומהירה.

אבי, רכש ותק ומוניטין בעיר ירושלים ומחוצה לה, מוביל טרנדים חדשים, וידוע בקשר החם עם הלקוחות שמביעות בו אמון,  ומצביעות ברגלים לאורך השנים.

הייחודיות של מספרת “קווים” בכך שהפכה ל”ממלכת השיער”, ונותנת מענה רחב ומקצועי לכל הקשור לעיצוב וטיפוח השיער:

חנות במספרה ואתר אינטרנט – כלים מקצועיים למספרה, מוצרי שיער של כל החברות המובילות בעולם לממכר, צבעי שיער, אקססוריז, וצורכי לייף סטייל

מחלקת פאות ופתרונות שיער – מגוון פאות איכותיות משיער טבעי שנעשות  בעבודת יד ובהתאמה אישית.

STYLE

ה

מ

ס

פ

ר

ה

האג'נדה האסתטית של מספרת Avi Kavim - אבי קווים הוקמה ב 1994 והפכה עם השנים לסלון המוביל למכירת מוצרי שיער מקצועיים במחיר הזול ביותר של מיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם. במהלך 26 שנות הצלחה ושגשוג ישנן רבות שהתמכרו ולא מוכנות לשמוע על הפקרת השיער שלהן בידיים של סלון תספורות אחר.
לכל שיער היתרונות והחסרונות שלו, החל משיער יבש, לשיער מקורזל או שיער נפוח. מוצרי טיפוח השיער ממשיכים לפרוח, וברחבי העולם כבר נהנים מיתרונות הטבע לשיער בריא.אצלנו תגלו מגוון מוצרים שיעזרו לשיער שלך להיות קצת יותר מלא, מבריק ורענן.

ט

י

פ

ו

ח

ש

י

ק

ו

ם

גם אם נראה לך שאין דרך לשקם את השיער הפגום, אף פעם לא מאוחר מדי. מוצרי השיקום החדשים שמשתחררים מדי שנה מצליחים להפתיע היכן שהגנים שלנו נכשלו. תוכלו למצוא אצלנו מגוון מוצרים בעלי תרכובות צמחים ושמנים חיוניים להעשרת סיבי השערה, הזנת הקרקפת ואפילו יעודד צמיחה מחודשת של שיער.
בחירת צבע לשיער היא בחירה לא פשוטה. לרוב, אנו נוטים להשאיר את הבחירה הזו אצל הספר שלנו, אבל לכל אחת ואחד מאיתנו יצא לרכוש לא פעם אחת צבע לשיער. כדי לא להתפשר ולבחור מתוך מגוון צבעים מודרניים, אמינים ויפהפיים אנו מחזיקים את הטוב ביותר עבורכם.

צ

ב

ע

י

ם

המותגים שלנו

השיער שלך בעדיפות ראשונה שלנו

02

עולם שלם של מותגים

לא חייב להגיע במיוחד למספרה או למכון יופי כדי לקנות את המוצרים האהובים של המותגים הידועים בעולם, לכן החלטנו להקים את חנות האונליין שלנו שמבוססת על ידע וניסיון בלעדי עתיר שנים שהפך מוכח בעקבות לקוחות מרוצות ומרוצים. 

מה הלקוחות היפים והמרוצים אומרים עלינו

מה הלקוחות היפים והמרוצים אומרים עלינו

מה הלקוחות היפים והמרוצים אומרים עלינו

מה הלקוחות היפים והמרוצים אומרים עלינו

Isabella and her team have been looking after me for over 10 years, and are without a doubt the best in the industry. They know exactly how to make me feel beautiful, and every visit is a relaxing, fabulous experience.

Lorena Barker

I had an amazing experience at Flair Salon. They nailed what I wanted and showed me how to style my hair at home! I'm so happy and will definitely become a regular client. Thank you guys for making me so beautiful.

Helen Closs

Flair is the best hair and beauty salon in the city, hands down! I've been to many salons, but none of them had the same professionalism and touch as Isabella's team. Highly recommended.

Lilly Brown